Taška na darčekové víno červená

1.20

Na sklade

POVEZD TO VÍNOM a urobte každú príležitosť výnimočnou darčekovým vínom s venovaním.

Chcete zmeniť text či farbu pozadia na darčekových etiketách ? Pridať Vašu fotografiu ? Samozrejme sme tu pre Vás a max. do 24h Vám to upravíme podľa Vášho želania k Vašej spokojnosti akékoľvek darčekové víno s etiketou.

Máte nápad alebo aj nie ? nevadí, my Vám vytvoríme darčekové víno s etiketou šitú na mieru podľa Vašich predstáv a zadania pre akúkoľvek príležitosť. Darčekové vína nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom!

Popis

Taška na darčekové víno

Darčekové víno od PovedzToVínom.sk sú jedinečným a originálnym darčekom, ktorý zanechá v duši obdarovaného hlbokú stopu. Neexistuje klasickejší a originálnejši darček ako sú darčekové vína s venovaním. Darčekové víno nemusí byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom ! U nás nájdete a kúpite to, čo nikde inde nenájdete. Najširšia ponuka darčekových vín a stále ju rozširujem – darčekové víno od A po Z.

Víno je dokonalým darčekom pre kohokoľvek – kolegu,priateľa, rodinného príslušníka, známeho ale aj na spríjemnenie romantických chvíľ so svojim partnerom. Naše darčekové vína s venovaniami nie sú iba obyčajným darčekom – sú zážitkom. Urobte každú príležitosť výnimočnou a povedz to vínom …

Chcete zmeniť text za svoj vlastný ? či farbu pozadia na ponúkaných etiketách ? Pridať Vašu fotografiu ? sme tu pre Vás a max. do 24h Vám to upravíme podľa Vášho želania k Vašej spokojnosti. Máte nápad alebo aj nie ? nevadí. My Vám vytvoríme darčekovú etiketu šitú na mieru podľa Vašich predstáv a zadania pre akúkoľvek príležitosť.

Vína nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.05 kg
Rozmery 7 × 5 × 30 cm

1 recenzia k Taška na darčekové víno červená

  1. Milos Majesky

    velmi spokojny, vybral som si tašku a presne taku mi kupili a doniesli. Super služby a mili ludia, budem len odporúčať. Dakujem

Pridať recenziu